Teraz My

forum sojuszu Teraz My

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-06-09 22:28:02

light

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 3
Punktów :   

light

witam
nie lubie pisać o sobie
jak ktoś chce wiedziec coś więcej to pisać

Offline

 

#2 2009-06-16 23:37:08

michuK1616

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-01
Posty: 19

Re: light

dawno nie czytałem tak genialnego posta

dobra, polecimy po dwuznaczności

oświeć mnie (tutaj jak by ktoś nie zajażył odnosze sie do nicku) czemu my mamy pisać do ciebie a nie ty do nas???

Pewnie i tak to nic nie da bo tam naściemniasz (tak apropos oświecenia of kors )

Ale i tak napisałeś zbyt wiele , bo wrzucasz debilowate emotikony, które mnie nie lubią, co oznacza, że albo masz 12 lat, albo lubisz tą emotikone , tak jak ja tą

co więcej snuje domysły, czyli sie domyślam, że esteś osobą nieśmiałą, przez co niezdecydowaną czyli nie wiesz czy iść w eko czy we flote , zawsze można zostać rakietowcem i rozwalać bunkry , ale to wyższa szkoła jazdy

Dobra chybba starczy mojej gadaniny o niczym oczywiście

michuK1616


nie będe miał fajnej sygnaturki trudno

Offline

 

#3 2009-06-19 23:34:04

light

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: light

michuK1616 napisał:

dawno nie czytałem tak genialnego posta

dobra, polecimy po dwuznaczności

oświeć mnie (tutaj jak by ktoś nie zajażył odnosze sie do nicku) czemu my mamy pisać do ciebie a nie ty do nas???

nikogo nie zmuszam do pytań tylko nie lubie pisać o sobie tak od samości , jakoś tak nie przepadam za autoreklamą

michuK1616 napisał:

Pewnie i tak to nic nie da bo tam naściemniasz (tak apropos oświecenia of kors )

niby dlaczego miałbym ściemniać ???

michuK1616 napisał:

Ale i tak napisałeś zbyt wiele , bo wrzucasz debilowate emotikony, które mnie nie lubią, co oznacza, że albo masz 12 lat, albo lubisz tą emotikone , tak jak ja tą

tu sie zgodze, napisałem za dużo o jeden post ale tylko dlatego,  że zostałem o to poproszony przez Pana Prezesa
zazwyczaj używam 3 emotek ;] taki nawyk, jeśli cie emotki nie lubią to sie skontakuj z lekarzem bądź farmaceutą
co do wieku to z podanych przez ciebie liczb zrób sobie anagram (jeśli jesteś na tyle zdolny to możesz zrobić nawet pentagram albo inny kilogram) a wyjdzie ci mój wiek ;]


michuK1616 napisał:

co więcej snuje domysły, czyli sie domyślam, że esteś osobą nieśmiałą, przez co niezdecydowaną czyli nie wiesz czy iść w eko czy we flote , zawsze można zostać rakietowcem i rozwalać bunkry , ale to wyższa szkoła jazdy

Dobra chybba starczy mojej gadaniny o niczym oczywiście

michuK1616

akurat jestem zdecydowany i na początek gry ide wyłącznie w ekonomie, później jakieś próby księżycowe i można budować jakąś flote porządną i mam zamiar osągnąć tu przynajmniej taki sam poziom jak na uni 19 na którym kiedyś grałem ;]

ps. nie zaczynam zdań z dużych liter, nie robie kropek itp itd bardziej z lenistwa niż  nieznajomości pisowni, to tak bonusowo napisałem żebyś mi później tego nie wypominał

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.h3wodka.pun.pl www.ligacieni.pun.pl www.pivotwrestling.pun.pl www.realfootbal.pun.pl www.ramona23.pun.pl