Teraz My

forum sojuszu Teraz My


#1 2009-06-08 18:08:45

michuK1616

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-01
Posty: 19

michuK

[html]
<font style="" onMouseOver="document.getElementById('post').innerHTML = 'nie kopiuj tego postu';" id="post" onMouseOut="document.getElementById('post').innerHTML = 'jestem Marek.<br>Wieku nie podam, zresztą jak w poprzednim temacie, który nie chcacy wywaliłem bywa<br>Co tam jeszcze głupiego moge napisać, dobra to napisze o ty, że w ogame gram już tak troche byle by grać, no a tak o sobie prywatnie to pewnie pisze szybciej niż wy ';">
jestem Marek.<br>Wieku nie podam, zresztą jak w poprzednim temacie, który nie chcacy wywaliłem bywa<br>Co tam jeszcze głupiego moge napisać, dobra to napisze o ty, że w ogame gram już tak troche byle by grać, no a tak o sobie prywatnie to pewnie pisze szybciej niż wy<hr> ZARAZ SIE SCHOWAM
</font>

<input type="radio" name="pole" id="pole1" value="1" checked="checked" /> <b>opcja 1</b>
<input type="radio" name="pole" id="pole2" value="1" /> <b>opcja 2</b>
<input type="button" onclick="if (document.getElementById('pole1').checked) { wynik = 'opcja 1'; } else { wynik = 'opcja 2'; } document.getElementById('wynik').innerHTML = wynik;" value="Wyślij" />
<font id="wynik"></font>
<input type="text" id="p1"  /> + <input type="text" id="p2" /> = <font id="wyni">0</font>
<input type="button" onclick="document.getElementById('wyni').innerHTML = parseInt(document.getElementById('p1').value)+parseInt(document.getElementById('p2').value);" value="LICZ" />
[/html]

dobra niedługo napisze coś fajniejszego, pewnie cos w stylu strony na forum , tylko sie PHPa podczepi przez Ajaxa i będzie GIT

Ostatnio edytowany przez michuK1616 (2009-06-08 18:34:16)


nie będe miał fajnej sygnaturki trudno

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otservlist.pun.pl www.czytamybiblie.pun.pl www.harem-rom.pun.pl www.megakino.pun.pl www.klanbiju.pun.pl